גמילה מאלכוהול

חיי סבבו סביב שימוש באלכוהול וסמים

לפני שהגעתי ל נרקונון חיי סבבו סביב השימוש באלכוהול וסמים .ההתמכרות שלי החלה משתיית אלכוהול לאחר יום עבודה דרך שימוש באלכוהול רק בכדי "לגמור את היום" נהגתי לצרוך כדורים כדי "להתעורר" כדי שאוכל לשתות בבוקר.

נטלתי עוד כדורים אחר הצהריים כדי שאוכל להמשיך לשתות ,זה המשיך עד הליילה אז הייתי צריך כדורי שינה רק כדי לחזור שוב על אותו הדבר ביום למחרת .מזל שאני עדיין חי

אפילו עם כל כמות הסמים והאלכוהול  שצרכתי  עדיין לא הייתי מספיק "מחוק",מה שהוביל לכך שהתחלתי להזריק הרואין כדי להתנתק מהעולם שסביבי.

לפני שהגעתי לנרקונון הייתי סגור בבית למשך שבועות ,להקיא דם לפני שהתחלתי לשתות דבר ראון על הבוקר לא היה דבר יוצא דופן.

לכל חלק בתוכנית נרקונון היה תפקיד בתהליך השיקום שלי.סאונה היה חלק הכרחי בהחלט. התחלתי לאכול נכון ולהתעמל ,התחלתי לחזור להרגלים הטובים שזנחתי למען ההתמכרות שלי. לקראת סוף הסאונה לאחר שטיהרתי את כל הסמים מהגוף שלי החזרתי לעצמי כוחות שאיבדתי לפני שנים ומבחינה פיזית הרגשתי אנרגיה שמזמן שכחתי.

תוכנית הגמילה מאלכוהול נתנה לי תחושה של שליטה שאיבדתי במשך הזמן  ועל ידי עבודה עם אדם נוסף חיזקתי את היכולות האמפטיות שלי ההבנה של האחר  ובנוסף הפסקתי להיות אנוכי.תוכנית הגמילה ניתקה  אותי מהעבר והוביל אותי אל ההווה דבר שלא הצלחתי לעשות לבד,

ייעוץ אחד על אחד וקורס כישורי החיים שינו את התפיסה  שלי ופעולותיי הפסקתי לתייג אנשים ולחשוב עליהם באופן "משוחד",זו לא הייתה הפתעה גדולה שהקפתי את עצמי באנשים שרק רצו להוריד אותי למטה, ניתקתי את עצמי מהמשפחה ורק מחשבות רעות חלפו במוחי אז.

הקורסים גרמו לי לבחון מחדש את יחסיי עם משפחתי.

בעבר פשוט האשמתי את הסמים כאילו שהם גרמו לדברים להיות כמו שהם גיליתי בעיות  שנבעו פשוט מחוסר תקשורת, לאחר שהגעתי לתובנות אלו הצלחתי למעשה לקיים שיחה ולתקשר עם המשפחה לאחר חודשים בהם לא הייתי מסוגל לתקשר.

לבסוף הצלחתי לגבש תוכנית פעולה שתוביל אותי להצליח להישאר פיכח.

מצאתי עבודה שמספקת אותי ויש ברשותי מגוון של כלים שישמשו אותי בעתיד ,הגעתי לנרקונון תפרן גמור וכבר לא ידעתי מי אני בכלל ועכשיו החזרתי לעצמי את הביטחון ביכולות שלי ותחושה בריאה של מודעות עצמית ,שיקמתי את יחסיי עם משפחתי ועכשיו סוף סוף אני מרגיש שאני יכול לפרוח להיות פרודקטיבי ולחיות חיים מלאים ומספקים .

א.ש- בוגר נרקונון

Call Now Buttonלהתיעצות חייג דילוג לתוכן