מה קורה כשאתה מפסיק לעשן קנאביס?
עובדתית הקנאביס היום חזק יותר מאי פעם.

לפני 20 שנה עישון קנאביס עם חברים היה שונה, לא פעם עברת ליד קערה של קססה או העברת ג'וינט עם חברים – בזמנו תכולת ה HTC (החומר הפעיל) הייתה נמוכה יחסית –
ככל הנראה הקנאביס גרם לך לצחקוקים ונתן לך הרגשה של חופשיות עם יכולות לתקשר בקלות ( ולפעמים גם שטויות…) אבל לא שמעת שמישהו היה צריך ללכת למרכז גמילה מסמים בגלל קצת עשב – הרי זה טבעי.
אלוהים ברא את זה בדיוק כמו שחסה היא טבעית – אבל לפעמים הטבע הוא דבר הרסני, במיוחד שבני אדם רעים נכנסים לתמונה עם אינטרסים של הרבה מאוד כסף, יותר נכון תעשיה שלמה לגידול והינדוס גנטי של הצמח ה"נחמד".

תאר לך שמישהו מציע לך מליוני לקוחות קבועים שממש מאוהבים במוצר שלך?

מתאים לך נכון?

זה בדיוק מה שעבר בראש למספר המשפחות העשירות ביותר בעולם שהחליטו להפוך את הנושא לממוסד (בדיוק כמו שאלכוהול הפך לממוסד) ע"י גידול הצמח במעטה של צמח רפואי – האמת היא שהוא לא ריפא אף אחד – לעומת זאת הוא מקהה את החושים וע"י כך משכיח את הכאב לפרק זמן קצר.

מה היתה הבעיה של המשפחות העשירות עם הצמח?

בזמנו כמות החומר הפסיכוטי בצמח – HTC היתה בכמות קטנה ולא גרמה מספיק להתמכרות.
כאן ה"מדע" נכנס לפעולה והם דאגו להעלות בזרעים את רמת ה HTC עד פי 100 יותר!!

מה קיבלת?

מליוני אנשים מכורים!

אחד הדברים הראשונים שמכור לקנאביס יחווה כשהוא יפסיק היא תשוקה עזה לקנאביס.

הקנאביס הוא מאוד מסיס בשומן.

כלומר שאריות של הקנאביס מאוחסנים ברקמות השומניות של הגוף ולא יוצאים לבדם.
בכל פעם שהאדם שורף שומן – הוא משחרר מחדש את שאריות הסם למחזור הדם ואז הם "נוסעים" למוח ומעוררים את הרצון והתשוקה העזה לסם – כאן ועכשיו.

הרבה פעמים אנשים יתחילו לקחת את הסם על מנת לטפל בבעיות רגשיות – חוסר בטחון עצמי, רצון להשתלב בחברה, לחץ חברתי, שעמום ועוד.
הרבה פעמים אנשים לוקחים את הסם כאשר הם אומללים ואולי שמעו "מחברה" שהסם הוא סם קל והוא מקל.
הבעיה שלאחר שהאדם חוזר מהאופוריה שהוא שקע אליה במשך כמה שעות – הוא חוטף את המציאות בפרצוף, תרתי משמע.
התפוצצות של רגשות – כמו הר געש, כעסים, מריבות וקבלת החלטות שגויות יבלטו לעין – שלא לדבר על מצב של נהיגה תחת השפעת הסם הינה סכנה מיידית למשתמש וכמובן לשאר המסכנים שחצו בירוק את המעבר חצייה או הנהג שהבחור שלנו התנגש בו חזיתית והרג משפחה שלמה.

אבל היום הסם נפוץ גם בתחום הרפואי – במיוחד בנושא של טיפול בכאב.
לא פעם ינסו המשווקים של הסם להראות במסווה שהם עושים זאת על מנת להקל על החולים וכמות ה HTC הינה נמוכה – אבל זאת הונאה אחת גדולה – גדולה עד כדי כך שהיא לא נתפסת ככזאת.

בוא נדבר עליך – או יותר נכון למה רק אנחנו יכולים לעזור לך להפטר מכל הסמים אחת ולתמיד מהגוף שלך – ולהחזיר את הגוף שלך כמעט למצב שהוא היה ביום הולדתך – RESTART אמיתי.

שאלות ותשובות:

1. האם לתהליך יש תופעות גמילה קשות? לא
2. האם אנחנו מחליפים לך את הסם בכדורים? לא
3. האם התהליך מאושר ע"י רופא? כן
4. האם התהליך הינו פיזי ומחשבתי? כן
5. האם תקבל כלים להתמודד עם החיים? כן
6. האם אוכל להמנע מהסיבה בגללה התחלתי עם הסם? כן
7. האם יש צורך להתנתק מהסביבה שלי לטובת הגמילה? כן
8. האם אחוזי הגמילה שלכם הכי גבוהים בעולם? כן
9. האם אני אהיה אדם חדש, יציב ויצרני? כן

גמילה מקנאביס | גמילה מקנאביס רפואי

גמילה מקנאביס או גמילה מקנאביס רפואי הינו תהליך זהה ועם אחוזי הצלחה הכי גבוהים בעולם, כפי שאתה יודע קנאביס הינו מאוד ממכר ויש לעבור תהליך גמילה מקצועי.

בנוסף ממחקר שנערך בהולנד נמצא כי היסטוריה של שימוש בקנאביס רפואי  מעלה את הסיכון לפריצתה של פסיכוזה עתידית, גם בקרב בני אדם ללא הסטוריה של פסיכוזה.
בנוסף נמצא ששימוש בקנאביס עלול להקדים ולקדם את הופעתן של מחלות נפש או לגרום להתפתחותם. החומר עלול לעורר תופעות של חרדה, מחשבות שווא, קשיי זיכרון והפרעות התנהגות קשות.
יש קשר ישיר בין הכמות הנצרכת של קנאביס לבין רמת הסיכון שבו. הסיכון לפתח הפרעה פסיכוטית בעקבות שימוש בקנאביס עומד ביחס ישר לכמות, לתדירות ולמשך השימוש בו.

מעבר לסימפוטמים פסיכוטיים נמצא שצרכני קנאביס מצויים בסיכון לסבול מדיכאונות פי 4 מאוכלוסייה שאינה צורכת. סימוכין: מגזין קופ"ח מכב"י, אריאל אשל M.Sc


המאפיין השלישי של התמכרות הוא כי אדם יפתח סובלנות, כלומר שימוש מוגבר של קנאביס חייב להיות נצרך כדי לקבל את אותן השפעות כמו קודם.

כאשר נקודות אלה קיימות בקשר לשימוש בקנאביס, ההתמכרות קיימת.גמילה מקנאביס

בשנת 2012, מחקר באוסטרליה פיקח על ההשפעות שנגרמו כאשר 49 אנשים מכורים לקנאביס רצו להפסיק להתחיל גמילה מקנאביס .

קבוצה זו דיווחה: "עצבנות, קשיי שינה ותסמינים אחרים שהשפיעו על יכולתם לעבוד ועל היחסים שלהם".

המחקר גם בודד את הסימפטומים שהפריעו לגמילה מקנאביס בחיי היומיום שלהם כגון:

  • מתח פיזי
  • בעיות שינה
  • חֲרָדָה
  • דִכָּאוֹן
  • מצבי רוח
  • אובדן תיאבון

גמילה מקנאביס

מסקנות:
בהדרגה, החברה שלנו היא מתמודדת עם העובדה כי התרופה קנאביס רפואי היא ממכרת.

אולי האלמנט החשוב ביותר של התמכרות לשקול הוא הכפייה להמשיך להשתמש בסם זה – קנאביס רפואי, למרות דברים רעים קורים בחיים שלך. תופעה שכיחה שחווה משתמש כרוני קנאביס רפואי היא לא לראות את ההשפעות המזיקות שקורות וחוסר אכפתיות – כמו שימוש קנאביס רפואי כבד נוטה ליצור קהות ואדישות.

אני מקווה, זה יבהיר את הנושא בשבילך. אם אתה משתמש בקנאביס רפואי , עכשיו אתה יודע למה לצפות כאשר אתה יוצא להרפתקה של גמילה מקנאביס . אם אתה זקוק לעזרה לחזור ולקבל את החיים שלך בחזרה על המסלול, התקשר אלינו. אנו מסייעים לאנשים לשחזר את יכולתם לחיות חיים פרודוקטיביים ומהנים בכל יום.

מרכזי נרקונון בעולם מתמחים בגמילה מקנאביס

מלא את פרטיך כאן:

שם

טלפון

Call Now Buttonלהתיעצות חייג דילוג לתוכן